Ogłoszenia 6 listopada 2017

 1. Dziś przypada 31 niedziela zwykła. Jako dzieci jednego Ojca gromadzimy się na wspólnym sprawowaniu liturgii, aby wzywać Mu naszą miłość i prosić o umocnienie. W świecie zdominowanym ciągłym pragnieniem własnej chwały i zaszczytów, prośmy Boga o dar pokory, albowiem nasza wielkość przejawia się w uniżeniu.
 2. Kolekta z dzisiejszej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej katedry w Bielsku – Białej i Muzeum diecezjalne. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać.
 3. Liturgiczne obchody tygodnia:
  1. w czwartek – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, zapraszamy dzieci na Mszę św. szkolną o godz. 15.30
  2. w piątek – wspomnienie Św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
  3. w sobotę – wspomnienie Św. Marcina z Tours, biskupa. W tym dniu przypada Święto Niepodległości. Modlimy się za naszą ziemską Ojczyznę, wywieszamy flagi państwowe.
 4. Zapraszamy na katechezę dla dorosłych „Słowo Boże” w cyklu „Przemienienie jak na Górze Tabor” w poniedziałek o godz. 19.30.
 5. Zapraszamy młodzież od 7 klasy wzwyż i dorosłych chętnych do posługi lektora na kurs lektorski w piątek po Mszy św. wieczornej.
 6. Rodzinę Bł. Edmunda zapraszamy w środę, czwartek i piątek na Msze św. wieczorne potem na naukę rekolekcyjną.
 7. W sobotę 11 listopada o godz. 10.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny.
 8. Zapraszamy na nową stronę internetową naszej parafii z nowym adresem www.dobrypasterz-istebna.pl (z dotychczasowego adresu zmienia się końcówka eu na pl).