Ogłoszenia 12 listopada 2017

 1. Dziś przypada 32 niedziela zwykła. Jako żywe kamienie duchowej świątyni, przychodzimy do Chrystusa, który za nas umarł i zmartwychwstał, byśmy jako lud odkupiony mogli się z Nim spotkać w sprawowaniu sakramentalnej Ofiary. Dziś obchodzimy także Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym.
 2. Kolekta z dzisiejszej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać.
 3. Liturgiczne obchody tygodnia:
  1. w poniedziałek – wspomnienie Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
  2. w piątek – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej. W tym dniu oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu
  3. w sobotę – wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy. Jest to także dzień imienin Księdza Biskupa Romana Pindla. Pamiętamy w modlitwie o Księdzu Biskupie i całej diecezji.
 4. W czwartek zapraszamy dzieci na Mszę szkolną o godz. 15.30, o godz. 19.00 Wspólnota „Ogień Boży” zaprasza na Mszę św. o uzdrowienie.
 5. W piątek na Mszę św. o godz. 17.00 i spotkanie zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
 6. W sobotę o godz. 17.00 Msza św. z udzieleniem sakramentu chrztu św. i błogosławieństwo rocznych dzieci.
 7. Duszpasterstwo Rodzin dekanatu istebniańskiego serdecznie zaprasza wszystkie pary, narzeczonych i małżeństwa, na randkę z muzyką zespołu „Jedno Ciało” z Łodzi. W programie Msza św., koncert i modlitwa. Spotkanie odbędzie się w sobotę 18 listopada o godz. 17.00.
 8. W przyszłą niedzielę 19 listopada stowarzyszenie „Dobrze, że jesteś” przeprowadzi kiermasz jesienny z prac wykonanych przez podopiecznych stowarzyszenia. Dochód z kiermaszu przeznaczony jest na działalność stowarzyszenia: opieka i kształcenie osób niepełnosprawnych z Trójwsi.