Intencje 9-16 grudnia

Niedziela, 9 grudnia 2 NIEDZIELA ADWENTU Ba 5,1-9; Flp 1,4-6.8-11; Łk 3,1-6
7.00  —  Za + Helenę Juroszek (od Krystyny i Pawła Kajzar)
8.30  —  Za żywych i ++ z róży Anny Bury (108)
—  Za + Franciszka Zogatę (od rodziny Juroszek, Adamek i Łupieżowiec)
10.00 —  Za żywych i ++ z róży Anny Gazurek (386)
—  Za + Antoniego Waszut (od sąsiadów Zogata i Gburek)
11.30 —  Za + Zbigniewa Sikorę (od Jana Łacek z rodziną)
—  Za ++ z rodziny Annę i Edmunda Janiszewskich
—  Chrzest: Filip Kukuczka, Mateusz Józef Banasik, Maksymilian Stec
16.30 —  Za + Mariolę Stańko (od pracowników Gminnego Zespołu d.s. Oświaty w Istebnej)

Poniedziałek, 10 grudnia Iz 35,1-10; Łk 5,17-26
6.40  —  Za + siostrę Martę Legierską (704)
—  Za ++ rodziców Annę i Pawła Łacek, brata Piotra (368)
17.00 —  Za ++ Annę i Antoniego Czepczor (965)
—  Za + Jakuba Gazurka (od Agaty z rodziną)

Wtorek, 11 grudnia Iz 40,1-11; Mt 18,12-14
6.40  —  Za żywych i ++ z Apostolstwa Dobrej Śmierci (1003)
—  Za + Rudolfa Pilch (765)
—  Za ++ Józefa Karch i Henryka Bury (545)
17.00 —  Za ++ rodziców Jadwigę i Antoniego Juroszek, siostrę Marię (933)
—  Za + Antoniego Waszut (od Pawła Skurzok z żoną)

Środa, 12 grudnia Iz 40,25-31; Mt 11,28-30
6.40  —  Za ++ ojca Oskara Brak, teściów Annę i Józefa Haratyk (97)
—  Za + Antoniego Waszuta (od kuzycki Barbary z rodzinami)
—  Za + ks. Prałata Jerzego Patalonga (od Parafian z placu Miki)
17.00 —  Za ++ rodziców Bielesz i Kajzar, + syna Bogusława Kajzar (679)
—  Za + Martę Kukuczka (od siostrzeńca Andrzeja z rodziną)

Czwartek, 13 grudnia Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy Iz 41,13-20; Mt 11,11-15
6.40  —  Za + matkę Martę Smuga w 3 r.śm. (481)
—  Za + Marię Słupny (od sąsiadów Czepczor)
—  Za ++ rodziców Michała i Martę Kuczera, mężów Stanisława Bury i Antoniego Bestwina, brata Andrzeja (841)
15.30 —  Za + Antoniego Waszut (od rodziny Urbaczka z Byrtów)
—  Za + Martę Kukuczka (od rodzin Żądło i Krausel)

Piątek, 14 grudnia Wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła Iz 48,17-19; Mt 11,16-19
6.40  —  Za + Antoniego Waszut (od kuzyna Janka z rodziną z Koniakowa)
—  Za + Martę Kukuczka (od sąsiadów)
17.00 —  Dziękczynna w 18 urodziny Aleksandry Kobielusz z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego (661)
—  Za + Helenę Suszka (od kuzynki z rodziną 114)
—  O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie dla syna, córki, wnuków i prawnuczek (519)

Sobota, 15 grudnia Syr 48,1-4.9-11; Mt 17,10-13
7.00  —  Za + Antoniego Waszut (od chrześciaków Zogata)
—  Za + Martę Kukuczka (od córki z rodziną)
—  Za + babcię Marię Słupny (od wnuczki Ani z mężem)
17.00 —  Chrzty: Mateusz Józef Banasik; i roczki: Laura Maria Małyjurek, Bartłomiej Szafran, Maja Kolonko

Niedziela, 16 grudnia 3 NIEDZIELA ADWENTU. Niedziela „Gaudete” So 3,14-18a; Flp 4,4-7; Łk 3,10-18
7.00  —  Za ++ Jana i Helenę Małyjurek, brata Kazimierza (408)
8.30  —  Za żywych i ++ z róży Zuzanny Gazur (19)
—  Za ++ rodziców Marię i Franciszka Kohut, braci Franciszka i Antoniego Kohut
10.00 —  Za + Mariolę Stańko (od dyreksji i grona pedagogicznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Istebnej)
—  Za + Martę Kukuczka (od rodziny Kawuloków z Jaworzynki)
—  Dziękczynna w 18 urodziny Wiktorii Miszta z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie (95)
11.30 —  Za ++ rodziców Marię i Władysława Juroszek (od synów 769)
16.30 —  Za + brata Adama Kawulok (53)