Ogłoszenia 10 marca

 1. Dziś 1 niedziela wielkiego postu. Orędzie Boże niosące wolność jest dla nas pomocą, żebyśmy wewnętrznie przygotowali się do świąt paschalnych i codziennie potwierdzali nasze życie świadectwem wiary.
 2. Kolekta z dzisiejszej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać.
 3. Obchody liturgiczne:
  1. w piątek – modlimy się do Miłosierdzia Bożego z racji trzeciego piątku miesiąca
 4. W dzisiejszą niedzielę Mszę św. o godz.16.30 odprawi i kazanie wygłosi ks. prałat Jarosław Cielecki, po Mszy św. nabożeństwo z namaszczeniem olejami Św. Charbela.
 5. W czwartek zapraszamy dzieci z klas I, II, III, IV, V, VI i VII na Mszę św. szkolną o godz. 15.30 i Drogę Krzyżową.
 6. Spotkanie Rodziny Bł. Edmunda odbędzie się w czwartek 14 marca po Mszy św. szkolnej w salce na probostwie. Serdecznie zapraszamy.
 7. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa z kazaniem pasyjnym w piątek o 17.00, Droga Krzyżowa dla dzieci w czwartek po Mszy św. szkolnej, Gorzkie Żale w niedzielę o 16.00.
 8. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zostanie zebrana ofiara dla dzieci Afryki – dzieło Ad gentes.
 9. Spotkanie Rady Duszpasterskiej w niedzielę 24 marca o godz. 17.30 w domu parafialnym
 10. Od dwóch lat w czasie Wielkiego Postu na terenie Trójwsi odbywa się Ekstremalna Droga Krzyżowa – całonocna wędrówka z rozważaniem Męki Pańskiej. W tym roku na terenie Trójwsi wytyczonych jest 5 tras, więc każdy będzie mógł znaleźć trasę dla siebie. Modlitewną noc rozpoczniemy Mszą świętą w piątek 12 kwietnia o godz. 19.00 w naszym kościele. Zainteresowanych zapraszamy na stronę edk.org.pl, albo na stronę parafialną.
 11. Wyjazd pielgrzymki do Krakowa i Łagiewnik w sobotę 16 marca o godz. 5.00 z Istebnej Centrum. Autokar pojedzie przez Jaworzynkę Trzycatek. Brak wolnych miejsc.
 12. Pielgrzymka do Wrocławia, parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Pocieszenia będzie 27 kwietnia. Zapisy wraz zaliczką 80 zł. przyjmuje p. Anna Stachurek.