Ogłoszenia, 17 maja

 • Dziś przypada 6 niedziela wielkanocna. Wezwanie św. Piotra: „Bądźcie zawsze gotowi do obrony wobec każdego, kto domaga się od was uzasadnienia tej nadziei, która w was jest”, przypomina o potrzebie naszej, osobistej gotowości do świadectwa wobec innych na temat wiary.
 • Kolekta z dzisiejszej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać.
 • Liturgiczne obchody tygodnia:
  1. w czwartek – wspomnienie Św. Jana Nepomucena, prezbitera i męczennika
 • W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali odpust parafialny, zachęcam do ubrania się w stroje regionalne.
 • Od 25 – 29 maja, oraz od 1- 5 czerwca dzieci z klas trzecich przyjmą na Mszach św. wieczornych Pana Jezusa podczas I Komunii św. Proszę by w tych Mszach św. oprócz dzieci i ich rodzin uczestniczyli tylko ci, którzy zamówili intencje mszalne.
 • W naszych indywidualnych modlitwach pamiętamy o chorych, służbie zdrowia, prosimy Boga o deszcz.
 • Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz z Komunii św. wielkanocnej, do której zobowiązują nas przykazania kościelne. Spowiedź św.: ks. proboszcz przed Mszami św. w konfesjonale, ks. Grzegorz w salce na probostwie: przed Mszami oraz od 16.15 do 17.00 poza niedzielą i środą.
 • W  przyszłą  niedzielę 10.05 Msze św. będziemy odprawiać w następującym porządku:
  1. w sobotę o godz. 18.00
  2. w niedzielę o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 15.00, 16.30, 18.00.
 • Zachęcamy do korzystania z materiałów duszpasterskich umieszczonych na stronie internetowej naszej parafii.