Niedziela Palmowa Męki Pańskiej, 24 marca (Iz 50,4-7; Fil 2,6-11; Mk 14,1-15,47)
7.00 — Za ++ Marię Kawulok w 10 rocznicę śmierci, męża Jana, córkę Teresę 960
8.30 — Za żyjących i zmarłych Józefów z naszej parafii
— W 77 rocznicę urodzin Józefa Waszuta o Boże błogosławieństwo w rodzinie 839
10.00 — Za ++ rodziców Jadwigę i Antoniego Gazurek, brata Józefa, ++ z rodziny i znajomych, o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinach Kubica i Kukuczka J 577
— Za + Jana Duc w 4 rocznicę śmierci, dusze w czyśćcu cierpiace od żony, dzieci i wnuczki z mężem 483
11.30 — Za + Sebastiana Suszkę-Kamińskiego, ++ z rodziny, Zuzannę i Bogusława Kajzar 943
16.00 — Gorzkie Żale
16.30 — Za ++ rodziców Marię i Jana Haratyk, ciocię Helenę, ++ z rodzin Haratyk i Suszka 1028
Wielki Poniedziałek, 25 marca (Iz 42,1-7; J 12,1-11)
7.00 — Za ++ męża Stanisława w rocznicę śmierci, rodziców Antoniego i Teresę Legierski 1037
18.00 — Za + Franciszka Juroszka, ++ z rodziny J 526
— Za + ojca Józefa Michałka w 1 rocznicę śmierci 9
Wielki Wtorek, 26 marca (Iz 49,1-6; J 13,21-33.36-38)
7.00 — Za ++ rodziców Marię i Władysława Haratyk, ++ dziadków z obu stron 1053
18.00 — Za + Stefanię i Michała Probosz 999
— Dziękczynna w 4 rocznicę urodzin Amelki o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Aniołów Stróżów dla całej rodziny 777
Wielka Środa, 27 marca (Iz 50,4-9a; Mt 26,14-25)
7.00 — Za ++ Elżbietę Legierską i Zbigniewa Macoszka 1507
— Za + Józefa Małyjurek w 4 rocznicę śmierci, ++ z rodziny 46
18.00 — Za + brata Władysława Kohuta w 1 rocznicę śmierci, ++ rodziców 118
Droga Krzyżowa na Złoty Groń
Wielki Czwartek, 28 marca (Wj 12,1-8,11-14; 1 Kor 11,23-26; J 13,1-15)
18.00 — Do Oblicza Pana Jezusa o powołania od matek z parafii
— O Boże błogosławieństwo dla kapłanów z naszej parafii od parafian
— Za + Antoniego Kohut od kuzynów Staszka i Janka 848
Adoracja w ciemnicy do godz. 22.00
Wielki Piątek, 29 marca (Iz 52,13-53,12; Hbr 4,14-16;5,7-9; J 18,1-19,42)
9.00 — Droga Krzyżowa
18.00 — Liturgia Męki Pańskiej
Adoracja przy Bożym Grobie do godz. 22.00
Wielka Sobota, 30 marca (Wj 14,15-15,1a; dwa inne; Rz 6,3-11; Mt 28,1-10)
19.00 — W intencji pracowników i właścicieli Zakładów Mięsnych z Istebnej i Wisły
— O zbawienie duszy śp. Romana Kopczyńskiego od żony i córki z zięciem
— Za + Czesława Mojeścik od siostry Iwony z rodziną
NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 31 marca (Dz 10,34a.37-43; Kol 3,1-4; J 20,1-9)
7.00 — Za żyjących i zmarłych ze Świeckiej Rodziny Franciszkańskiej
8.30 — Kuźnia Ustroń Skoczów za żyjących i zmarłych pracowników, rencistów, emerytów, ich rodziny o Boże błogosławieństwo, opiekę Świętego Józefa i zdrowie
10.00 — Za żyjących i zmarłych z róży Małgorzaty Bury 1234
11.30 — Za ++ Renatę Kobielusz w 1 rocznicę śmierci, rodziców Bronisława i Janinę Kobielusz, mamę Agnieszkę Przybylską-Kośmider 661
16.00 — Nieszpory świąteczne
16.30 — Za + Helenę Darmilińską i dusze w czyśćcu cierpiące