Intencje 20-27 stycznia

Niedziela, 20 stycznia 2 NIEDZIELA ZWYKŁA Iz 62,1-5; 1Kor 12,4-11; J 2,1-12
7.00  —  Za żywych i ++ z róży Anny Bury (108)
8.30  —  Za + Pawła Legierskiego (od rodziny Zawada z Czerchli)
—  Za ++ Jakuba i Jadwigę Gazurek (od chrześniaczki Gabrieli z rodziną 355)
10.00 —  Za + Józefa Suszkę (od pracowników działu technicznego W.C.P. Kubalonka)
11.30 —  Za + Jadwigę Michałek (od kolegów z pracy firmy Dawbruk)
—  Za + Stanisława Głód (od brata Józefa z rodziną)
16.30 —  Za + Franciszka Krężelok (od rodziny Michałek od Szarca)

Poniedziałek, 21 stycznia Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy Hbr 5,1-10; Mk 2,18-22
7.00  —  Za + Jadwigę Michałek (od wnuka Piotra z rodziną)
—  Za + Józefa Suszkę (od rocznika 1942 1318)
11.00 —  Za żywych i ++ z Apostolstwa Dobrej Śmierci
17.00 —  Za + Józefa Suszkę (od rodzin Marekwica, Juroszek, Kędzior z Czerchli)
—  Za ++ chrzestnych, babcie, dziadków z rodzin Jałowiczor i Gazurek (1373)

Wtorek, 22 stycznia Hbr 6,10-20; Mk 2,23-28
7.00  —  Za + Jadwigę Michałek (od syna Bolesława z rodziną)
—  Za + Franciszka Krężelok (od rodziny Bielesz z Koniakowa)
—  Za + Kazimierza Juroszka w 30 dzień po śmierci
17.00 —  Za + Józefa Suszkę (od Stanisława Suszki z rodziną)
—  Za + Pawła Małyjurek (od wnuka Dawida z żoną i dziećmi)
—  Nabożeństwo za wstawiennictwem św. Charbela

Środa, 23 stycznia Hbr 7,1-3.15.17; Mk 3,1-6
7.00  —  Za + Jadwigę Michałek (od rodziny Probosz 960)
—  Za ++ rodziców Łupieżowiec (503)
17.00 —  Za + Józefa Suszkę (od rodziny Ligocki z Koniakowa)
—  Za + Ludwika Konarzewskiego w r.śm.
—  Za ++ Jadwigę i Józefa Haratyk (863)

Czwartek, 24 stycznia Wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła Hbr 7,25 – 8,6; Mk 3,7-12
7.00  —  Za + Józefa Suszkę (od rodziny Michałek z Koniakowa)
—  Za + Franciszka Krężelok (od rodziny Krężelok 185)
—  Za + córkę Zofię (631)
15.30 —  Za + Jadwigę Michałek (od rodziny Szczerek i Żądło z domu wczasowego Halniak)
—  Za + Pawła Legierskiego (od strażaków OSP Koniaków)
—  Za + Annę Hubka w 30 dzień po śmierci

Piątek, 25 stycznia ŚWIĘTO NAWRóCENIA ŚW. PAWŁA Dz 22,3-16 albo Dz 9,1-22; Mk 16,15-18 (tom VI)
7.00  —  Za + Józefa Suszkę (od rodziny Mieszczaków)
—  Za + Franciszka Krężelok (od swatowej Ireny z rodziny z Jeleśni)
—  Za + Franciszka Kohut, ++ teściów Marię i Franciszka Kohut (827)
13.00 —  Dziękczynna w 50 rocznicę ślubu Teresy i Czesława Muszalik z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i zdrowie
17.00 —  Za + Jadwigę Michałek (od współpracowników, kolegów i koleżanek z domu wczasowego Halniak)
—  Za + męża Stanisława w 8 r.śm. i zięcia Adama w 4 r.śm. (720)
—  Za ++ rodziców Juroszek, ++ z rodziny (780)

Sobota, 26 stycznia Wspomnienie śś. biskupów Tymoteusza i Tytusa 2Tm 1,1-8 albo Tt 1,1-5; Łk 10,1-9 (tom VI)
7.00  —  Za + Jadwigę Michałek (od rodzin Ligocki i Mucha z Kubalonki)
—  Za + Pawła Małyjurek (od syna Jana z rodziną)
—  Za + Marię Juroszek w 30 dzień po śmierci
17.00 —  Za + Józefa Suszkę (od pracowników administracji Wojewódzkiego Centrum Pediatrii „Kubalonka”)
—  Za + Pawła Legierskiego (od kuzynów Kubalok, Gworek i Probosz)
—  Za ++ Antoniego i Zuzannę Karch (1108)

Niedziela, 27 stycznia 3 NIEDZIELA ZWYKŁA Ne 3,1-4a.5-6.8-10; 1Kor 12,12-30 albo 12,12-14.27; Łk 1,1-4; 4,14-21
7.00  —  Za + Józefa Suszkę (od Sławka Mey, Franka, Janka Berbeć)
8.30  —  Za żywych i ++ z róży Małgorzaty Bury (1234)
—  Za + Konrada Kamuzelę (od sąsiadów zza strażnicy)
10.00 —  Za + Jadwigę Michałek (od sąsiadów od Burego)
—  Za żywych i ++ z róży Anny Gazurek (386)
11.30 —  Za + Stanisława Głód (od kolegów z Boguszy)
—  Za + ojca Józefa Michałek (458)
—  Chrzest: Eliza Ziółkowska
16.30 —  Za + Pawła Legierskiego (od rodziny Bury z Czerchli)

Intencje 13-20 stycznia

Niedziela, 13 stycznia ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO Iz 40,1-5.9-11; Tt 2,11-14; 3,4-7; Łk 3,15-16.21-22
7.00  —  Za + Franciszka Krężelok (od sąsiadów Jolanty i Czesława z rodziną)
8.30  —  Za + Jadwigę Michałek (od sąsiadów Marysi z Jasiówki)
10.00 —  Za + męża Michała Marekwica i rodziców z obu stron (775)
—  Za + Józefa Zowadę (od kuzynów z rodzinami z Olzy)
—  Za + Stanisława Matuszny (od pracowników tartaku)
11.30 —  Za + Józefa Suszkę (od Ani i Michała Waszut)
—  Za + Stanisława Głód (od wujka Edwarda i cioci Lidii)
—  Chrzest: Antoni Marek Jałowiczor
16.30 —  Za + Pawła Legierskiego (od kolegów z KWK Zofiówka)

Poniedziałek, 14 stycznia Hbr 1,1-6; Mk 1,14-20
7.00  —  Za + Jadwigę Michałek (od pracowników hotelu „Arka”)
—  Za + Franciszka Krężelok (od właścicieli Karczmy Ochodzita z rodziną)
17.00 —  Za + Józefa Suszkę (od rodzin Marszałek, Szkawran i Polok)
—  Za ++ Jana i Jadwigę Juroszek, trzech synów i córkę (720)

Wtorek, 15 stycznia Hbr 2,5-12; Mk 1,21-28
7.00  —  Za + Józefa Suszkę (od rodziny Bury ze Skały i Skrbeńska)
—  Za + babcię Emilię Waszut w 9 r.śm. (od wnuczki Agaty 851)
17.00 —  Za + Jadwigę Michałek (od Firm EL-TEL Juroszek i EL-KOP Rucki)
—  Za + Pawła Małyjurek (od sąsiadów od Kiepka)

Środa, 16 stycznia Hbr 2,14-18; Mk 1,29-39
7.00  —  Za + Jadwigę Michałek (od rodziny z Leszczyny)
—  Za + Rafała Nowak (od firmy Bielesz Koniaków)
—  Za ++ Annę i Jana Kaceniak (761)
17.00 —  Za + Józefa Suszkę (od koleżanek i kolegów Brygidy oraz firmy Max Polska)
—  Za + Franciszka Krężelok (od syna Ryszarda z rodziną)
—  Za + Helenę Wilk w 30 dzień po śmierci (505)

Czwartek, 17 stycznia Wspomnienie św. Antoniego, opata Hbr 3,7-14; Mk 1,40-45
7.00  —  Za + Jadwigę Michałek (od rodziny Juroszek od Szarca)
—  Za + Franciszka Krężelok (od rodziny Zowada i Probosz)
—  Dziękczynna w 59 rocznicę ślubu Teresy i Jana Zawada z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie (776)
—  Dziękczynna w 90 urodziny Anny Kawulok z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie
15.30 —  Za + Józefa Suszkę (od rodziny Mucha z Poręby)
—  Za + Pawła Małyjurek (od sąsiadów Marii i Józefa Małyjurek)
19.00 —  O uzdrowienia duchowe i fizyczne

Piątek, 18 stycznia Hbr 4,1-5.11; Mk 2,1-12
7.00  —  Za + Jadwigę Michałek (od brata Franciszka z rodziną Krężelok)
—  Za + Zuzannę Łupieżowiec (503)
—  Za + Albinę Wilk (1000)
17.00 —  Za + Józefa Suszkę (od rodziny Wydrów z Tarnowskich Gór)
—  Za ++ rodziców Bołdys i Studnicki (981)
—  Za + Marię Słupny (od rodziny Bolik)

Sobota, 19 stycznia Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa Hbr 4,12-16; Mk 2,13-17
7.00  —  Za + Jadwigę Michałek (od rodziny Juroszek z Koniakowa)
—  Za + Franciszka Krężelok (od rodziny Kaczmarzyk)
—  Za ++ rodziców chrzestnych Mariannę i Jana Bury, Antoniego Bury (933)
17.00 —  Chrzty: Karol Maksymilian Karch, Antoni Marek Jałowiczor, Martyna Barbara Bocek;
              Roczki: Artur Hubert Królikowski, Jakub Kohut
—  Za + Józefa Suszkę (od rodziny Berger)
—  Za + mamę Zuzannę Kawulok (302)

Niedziela, 20 stycznia 2 NIEDZIELA ZWYKŁA Iz 62,1-5; 1Kor 12,4-11; J 2,1-12
7.00  —  Za żywych i ++ z róży Anny Bury (108)
8.30  —  Za + Pawła Legierskiego (od rodziny Zawada z Czerchli)
—  Za ++ Jakuba i Jadwigę Gazurek (od chrześniaczki Gabrieli z rodziną 355)
10.00 —  Za + Józefa Suszkę (od pracowników działu technicznego W.C.P. Kubalonka)
11.30 —  Za + Jadwigę Michałek (od kolegów z pracy firmy Dawbruk)
—  Za + Stanisława Głód (od brata Józefa z rodziną)
16.30 —  Za + Franciszka Krężelok (od rodziny Michałek od Szarca)

Intencje 6-13 stycznia

Niedziela, 6 stycznia UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO Iz 60,1-6; Ef 3,2-3a.5-6; Mt 2,1-12
7.00  —  W int. mieszkańców placu Burowie (od wędrującego obrazka)
—  Za żywych i ++ z róży Anny Legierskiej
—  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla dzieci z okazji 23 rocznicy ślubu Haliny i Henryka Jałowiczor (1373)
8.30  —  Za + Jadwigę Michałek (od męża)
—  Za żywych i ++ z róży Jadwigi Juroszek (970)
10.00 —  Za + Rafała Nowak (od firmy Rucki)
—  O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie dla samorządowców gminy Istebna
11.30 —  Za + Józefa Suszkę (od kuzynek)
—  Za + Stanisława Głód (od brata Jana)
—  Roczek: Maja Kolonko
16.30 —  Za + Franciszka Krężelok (od rodziny Krystyny i Pawła Kajzar)

Poniedziałek, 7 stycznia 1J 3,22 – 4,6; Mt 4,12-17.23-25
7.00  —  Za + Marię Słupny (od rodziny Szczerek)
—  Za + Józefa Suszkę (od córki Danuty z mężem)
—  Za + Jadwigę Gazurek w 4 r.śm. (1683)
17.00 —  Za + Jadwigę Michałek (od synów Tomasza i Wojciecha)
—  Za + Joannę Haratyk w 40 r.śm., męża Leona (781)

Wtorek, 8 stycznia
1J 4,7-10; Mk 6,34-44
7.00  —  Za + Jadwigę Michałek (od syna Piotra z rodziną)
—  Za + Rafała Nowaka (od rodziny Rucki z Matyski)
—  Za ++ Władysława i Stefanię Gazur (765)
17.00 —  Za + Józefa Suszkę (od wnuków Magdaleny i Mateusza z rodzinami)
—  Za + męża Antoniego Gazurka w 11 r.śm. (819)

Środa, 9 stycznia 1J 4,11-18; Mk 6,45-52
7.00  —  Za + Jadwigę Michałek (od rodziny Ligockich z Koniakowa K833)
—  Za + Rafała Nowaka (od sąsiadów od Kubale)
17.00 —  Za + Józefa Suszkę (od syna Krzysztofa z rodziną)
—  Za ++ rodziców Marię i Antoniego Bielesz (1090)

Czwartek, 10 stycznia 1J 4,19 – 5,4; Łk 4,14-22a
7.00  —  Za + Jadwigę Michałek (od wnuka Dariusza z żoną i dziećmi)
—  Za + Rafała Nowak (od sąsiadów od Kubale)
15.30 —  Za + Józefa Suszkę (od syna Jacka z rodziną)
—  Za + Annę Waszut w 6 r.śm. (562)
—  Za ++ Jadwigę i Jakuba Gazurek (926)

Piątek, 11 stycznia 1J 5,5-13; Łk 5,12-16
7.00  —  Za + Jadwigę Michałek (od wnuczki Agnieszki z mężem i dziećmi)
—  Za + Rafała Nowak (od sąsiadów od Kubale)
—  Za + Ewę Kukuczka w 2 r.śm. (589)
17.00 —  Za + Józefa Suszkę (od chrześniaczki Beaty Kubok z rodziną)
—  Za + matkę Jadwigę Michałek w 2 r.śm. (811)
—  Za + Teresę Czepczor w r.śm. (J276)

Sobota, 12 stycznia 1J 5,14-21; J 3,22-30
7.00  —  Za + Jadwigę Michałek (od córki Marii z mężem)
—  Za ++ Helenę i Antoniego Bielesz (131)
—  Za ++ Antoniego i Helenę Bielesz oraz ++ z rodziny (898)
17.00 —  Za + Józefa Suszkę (od rodziny Waszut z Cisownicy)
—  Za ++ dziadków Annę i Jana Kędzior (999)

Niedziela, 13 stycznia ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO Iz 40,1-5.9-11; Tt 2,11-14; 3,4-7; Łk 3,15-16.21-22
7.00  —  Za + Franciszka Krężelok (od sąsiadów Jolanty i Czesława z rodziną)
8.30  —  Za + Jadwigę Michałek (od sąsiadów Marysi z Jasiówki)
10.00 —  Za + męża Michała Marekwica i rodziców z obu stron (775)
—  Za + Józefa Zowadę (od kuzynów z rodzinami z Olzy)
—  Za + Stanisława Matuszny (od pracowników tartaku)
11.30 —  Za + Józefa Suszkę (od Ani i Michała Waszut)
—  Za + Stanisława Głód (od wujka Edwarda i cioci Lidii)
—  Chrzest: Antoni Marek Jałowiczor
16.30 —  Za + Pawła Legierskiego (od kolegów z KWK Zofiówka)

Intencje 30 grudnia – 6 stycznia

Niedziela, 30 grudnia ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY 1Sm 1,20-22.24-28; 1J 3,1-2.21-24; Łk 2,41-52
7.00  —  Za ++ ojców Józefa i Emila, dziadków Bocek, Kukuczka, Burian, Siąkała (480)
8.30  —  Za ++ matkę Marię Michałek w 12 r.śm. i ciocię Teresę Topiarz w r.śm. (653)
—  Dziękczynna w 2 rocznicę ślubu Magdaleny i Bartłomieja Bobek z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie (304)
10.00 —  Za + Marię Słupny (od sąsiadów od Wojtosza)
—  Za + Józefa Suszkę (od brata Franciszka z żoną)
11.30 —  Dziękczynna w int. właścicieli, pracowników i ich rodzin tartaku Gliniane z prośbą o Boże błogosławieństwo w domu w pracy (1234)
—  Za + Jana Juroszka w 30 dzień po śmierci
—  Roczek: Bartłomiej Szafran
16.30 —  Za + ojca Józefa Kawulok (od córki z rodziną 867)

Poniedziałek, 31 grudnia SIÓDMY DZIEŃ W OKTAWIE NARODZENIA PAŃSKIEGO, wspom.dod. św. Sylwestra, papieża 1J 2,18-21; J 1,1-18
7.00  —  Za ++ rodziców Marię i Michała Polok (11)
—  Za + babcię Marię Słupny (od znuczki Agaty z mężem)
—  Za + Jadwigę Michałek (od wnuków Ani z synem, Damiana, Jakuba z rodziną, Kasi z rodziną)
17.00 —  Za Parafian
—  Dziękczynna za otrzymane łaski w 40 urodziny Teresy z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Aniołów Stróżów i zdrowie dla męża i dzieci (1075)
—  Nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne na zakończenie roku kalendarzowego

Wtorek, 1 stycznia UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI Lb 6,22-27; Ga 4,4-7; Łk 2,16-21
7.00  —  Za + Franciszka Krężelok (od sąsiadki Anny Polok)
8.30  —  W int. mieszkańców Kulonek i Kubali (od wędrującego obrazka)
10.00 —  Za + Jadwigę Michałek (od córki Małgorzaty z rodziną)
11.30 —  Za + Józefa Suszkę (od bratanic i bratanków Suszka)
—  Za ++ rodziców Jadwigę i Józefa Marekwica (1134)
16.30 —  Za + Rafała Nowak (od rodziny Macura)
19.30 —  Za + Pawła Małyjurek (od córki Danuty z rodziną oraz rodziny Bestwina)

Środa, 2 stycznia Wspomnienie śś. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, bpów i doktora Kościoła 1J 2,22-28; J 1,19-28
7.00  —  Za + babcię Marię Słupny (od wnuczki Justyny z rodziną)
—  Za + Józefa Suszkę (od bratanka Piotra z rodziną)
17.00 —  Za + Jadwigę Michałek (od Marty i Stanisława Fiedor z Koniakowa)
—  Za + Rafała Nowak (od Małgosi z dziećmi i ich rodzinami)
—  Dziękczynna w 75 urodziny Józefa z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie (838)

Czwartek, 3 stycznia 1J 2,29 – 3,6; J 1,29-34
7.00  —  Za + Marię Słupny (od Janka Macoszka)
—  Za + Józefa Suszkę (od bratanka Janka)
15.30 —  Za + Jadwigę Michałek (od Haliny i Zbigniewa Michałek z Czerchli)
—  Za + ojca Czesława Przybycień w 3 r.śm. (od córki Agaty 851)
—  Za + męża Kazimierza Kałuckiego i ++ z rodziny (938)

Piątek, 4 stycznia 1J 3,7-10; J 1,35-42
7.00  —  Za + Marię Słupny (od przewodników beskidzkich z koła Wisła i Cieszyn)
—  Za + Józefa Suszkę (od żony)
—  Za + Andrzeja Szymańskiego oraz w int. Panu Bogu wiadomej (722)
—  Nabożeństwo do NSPJ
17.00 —  Za + Jadwigę Michałek (od rodziny Probosz z Beskidu)
—  Za ++ Annę i Michała Marekwica (1005)
—  Nabożeństwo do NSPJ
19.00 —  Za + Gerarda Labrygę

Sobota, 5 stycznia 1J 3,11-21; J 1,43-51
7.00  —  Za żywych i ++ z Żywego Różańca (761)
—  Za + Marię Słupny (od kuzyna Franciszka z rodziną)
—  Za + Józefa Suszkę (od córki Agaty z rodziną)
—  Nabożeństwo maryjne
17.00 —  Za + Jadwigę Michałek (od pracowników cukierni „Delicje” w Wiśle)
—  Za + Pawła Legierskiego (od rodzin Stuchlik i Kaczmarzyk)

Niedziela, 6 stycznia UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO Iz 60,1-6; Ef 3,2-3a.5-6; Mt 2,1-12
7.00  —  W int. mieszkańców placu Burowie (od wędrującego obrazka)
—  Za żywych i ++ z róży Anny Legierskiej
—  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla dzieci z okazji 23 rocznicy ślubu Haliny i Henryka Jałowiczor (1373)
8.30  —  Za + Jadwigę Michałek (od męża)
—  Za żywych i ++ z róży Jadwigi Juroszek (970)
10.00 —  Za + Rafała Nowak (od firmy Rucki)
—  O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie dla samorządowców gminy Istebna
11.30 —  Za + Józefa Suszkę (od kuzynek)
—  Za + Stanisława Głód (od brata Jana)
—  Roczek: Maja Kolonko
16.30 —  Za + Franciszka Krężelok (od rodziny Krystyny i Pawła Kajzar)

Intencje 23-30 grudnia

Niedziela, 23 grudnia 4 NIEDZIELA ADWENTU Mi 5,1-4a; Hbr 10,5-10; Łk 1,29-45
7.00  —  Za + Antoniego Janoszek w 2 r.śm. (669)
8.30  —  Za + Martę Kukuczka (od rodzin Borusiak i Hubka)
10.00 —  Za + Marię Słupny (od rodzin Legierski, Pawlusiński, Białozor i Śleziak)
—  Za + Marię Szczypka (od wychowanków rocznika 1980)
11.30 —  Dziękczynna w 15 rocznicę ślubu Marii i Rafała Galik, 40 rocznicę urodzin męża z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę św. Józefa dla dzieci (1618)
—  Za + ks. Prałata Jerzego Patalonga (od parafian z placu Miki)
16.30 —  Za + Gerarda Labrygę (od parafian z Mikszówki)

Poniedziałek, 24 grudnia WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA 2Sm 7,1-5.8b-12.14a.16; Łk 1,67-79
7.00  —  W int. imienniczek Ewy i imienników Adama
—  Za ++ Ewę Bielesz i męża (1071)
—  Za + Jadwigę Michałek (od Anety i Adama Ligockich)
—  O opiekę Bożą i Boże prowadzenie dla rodziny Muchowskich i Cyprów
23.15 —  Jutrzenka Narodzenia Pańskiego

Wtorek, 25 grudnia UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO
Msza w nocy – Iz 9,1-3.5-6; Tt 2,11-14; Łk 2,1-14
0.00  —  Za urodzaje: Kulonki i Kubale
—  Za + Marię Słupny (od rodzin Słupny i Probosz z Beskidu oraz Stańko z Koniakowa)
—  Za dusze w czyśćcu cierpiące (z ofiar ze skarbonki)
Msza o świcie – Iz 62,11-12; Tt 3,4-7; Łk 2,15-20
7.00  —  W int. mieszkańców Jasnowic (od wędrującego obrazka)
8.30  —  Za urodzaje: Michałki i Haratyki
—  Za żywych i ++ z róży Danuty Małyjurek
Msza w dzień – Iz 52,7-10; Hbr 1,1-6; J 1,1-18 albo 1,1-5.9-14
10.00 —  Do Bożej Opatrzności w int. córki i zięcia, synów i synowych oraz wnuków z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Aniołów Stróżów (823)
—  Dziękczynna z okazji 18 urodzin córki Elizy z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego (424)
11.30 —  Za + Józefa Suszka (od rodziny Marekwica 1005)
16.30 —  Za żywych i ++ z Świeckiej Rodziny Franciszkańskiej

Środa, 26 grudnia ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA, PIERWSZEGO MĘCZENNIKA Dz 6,8-10; 7,54-60; Mt 10,17-22 (tom VI)
7.00  —  Za ++ mamę Jadwigę Suszka w 1 r.śm. i ojca Jana (786)
8.30  —  Za + ojca Józefa Suszkę (od córki Brygidy z mężem i synem)
—  W int. fundatorów kapliczki na Dzielcu z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla parafian z Dzielca
10.00 —  Za ++ Jadwigę Lazar, męża Józefa, Kamilę Łabuś, rodziców Annę i Marię Coltri, Sergio Tomei
11.30 —  Za + Jadwigę Michałek (od córki Agaty z rodziną i swatem)
—  Za ++ Damiana Jojko i Piotra Marekwica (od kolegi z wojska)
16.30 —  Dziękczynna w 18 urodziny Agaty Smorąg z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie (841)

Czwartek, 27 grudnia ŚWIĘTO ŚW. JANA, APOSTOŁA I EWANGELISTY 1J 1,1-4; J 20,2-8 (tom VI)
7.00  —  Za + Marię Słupny (od rodziny Macoszek)
—  Za + Jadwigę Michałek (od sąsiadów od Szarca)
—  Za + Józefa Suszkę (od siostry Marii z rodziną)
15.30 —  Za ++ rodziców Jana i Jadwigę Bury (442)

Piątek, 28 grudnia ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH MŁODZIANKóW, MĘCZENNIKóW 1J 1,5 – 2,2; Mt 2,13-18 (tom VI)
7.00  —  Za + mamę Marię Słupny (od córki Łucji z mężem)
—  Za + Jadwigę Lazar (od rodziny Krężelok)
—  O Boże błogosławieństwo i zdrowie z okazji 82 rocznicy urodzin za wstawiennictwem Matki Bożej Bolesnej (519)
—  Za + Konrada Kamuzela w 30 dzień po śmierci
17.00 —  Za ++ siostrę Marię Juroszek, dziadków z obu stron Kaczmarzyk i Kukuczka, dusze w czyśćcu cierpiące (491)
—  Błogosławieństwo małych dzieci

Sobota, 29 grudnia PIĄTY DZIEŃ W OKTAWIE NARODZENIA PAŃSKIEGO 1J 2,3-11; Łk 2,22-35
7.00  —  Za ++ Jana i Marię Sikora oraz trzech synów (720)
—  Za + Marię Słupny (od wnuczki Żanety z mężem)
—  Za + Jadwigę Michałek (od Bernadety i Mariana Legierskich z Lalik)
17.00 —  Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie w 40 rocznicę ślubu Danuty i Franciszka, w 40 urodziny córki Agnieszki i synowej Agnieszki oraz o opiekę Aniołów Stróżów dla dzieci i wnuków (556)

Niedziela, 30 grudnia ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY 1Sm 1,20-22.24-28; 1J 3,1-2.21-24; Łk 2,41-52
7.00  —  Za ++ ojców Józefa i Emila, dziadków Bocek, Kukuczka, Burian, Siąkała (480)
8.30  —  Za ++ matkę Marię Michałek w 12 r.śm. i ciocię Teresę Topiarz w r.śm. (653)
—  Dziękczynna w 2 rocznicę ślubu Magdaleny i Bartłomieja Bobek z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie (304)
10.00 —  Za + Marię Słupny (od sąsiadów od Wojtosza)
—  Za + Józefa Suszkę (od brata Franciszka z żoną)
11.30 —  Dziękczynna w int. właścicieli, pracowników i ich rodzin tartaku Gliniane z prośbą o Boże błogosławieństwo w domu w pracy (1234)
—  Za + Jana Juroszka w 30 dzień po śmierci
—  Roczek: Bartłomiej Szafran
16.30 —  Za + ojca Józefa Kawulok (od córki z rodziną 867)

Intencje 16-22 grudnia

Niedziela, 16 grudnia 3 NIEDZIELA ADWENTU. Niedziela „Gaudete” So 3,14-18a; Flp 4,4-7; Łk 3,10-18
7.00  —  Za ++ Jana i Helenę Małyjurek, brata Kazimierza (408)
8.30  —  Za żywych i ++ z róży Zuzanny Gazur (19)
—  Za ++ rodziców Marię i Franciszka Kohut, braci Franciszka i Antoniego Kohut
10.00 —  Za + Mariolę Stańko (od dyreksji i grona pedagogicznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Istebnej)
—  Za + Martę Kukuczka (od rodziny Kawuloków z Jaworzynki)
—  Dziękczynna w 18 urodziny Wiktorii Miszta z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie (95)
11.30 —  Za ++ rodziców Marię i Władysława Juroszek (od synów 769)
16.30 —  Za + brata Adama Kawulok (53)

Poniedziałek, 17 grudnia Rdz 49,2.8-10; Mt 1,1-17
6.40  —  Za + Antoniego Waszut (od rodziny Śliż i Juroszek z Jaworzynki)
—  Za + Martę Kukuczka (od rodzin Legierski i Juroszek z Jaworzynki)
—  Za żywych i ++ z Świeckiej Rodziny Franciszkańskiej
17.00 —  Za ++ rodziców Michała i Katarzynę Kobielusz oraz dwóch braci (96)
—  Za + Marię Słupny (od rodzin Zawada i Suszczyńskich 776)
—  Chrzest: Agata Oliwia Szczerek

Wtorek, 18 grudnia Jr 23,5-8; Mt 1,18-24
6.40  —  Za + Antoniego Waszut (od kolegi Bielesz)
—  Za ++ Karola i Bogdanę Robak
—  Za ++ rodziców Marię i Czesława, siostrę Bożenę (776)
17.00 —  Za + Marię Słupny (od syna Zbigniewa z rodziną 1052)
—  Za + Marię Słupny (od róży Danuty Małyjurek)

Środa, 19 grudnia Sdz 13,2-7.24-25a; Łk 1,5-25
6.40  —  Za ++ rodziców Jana i Teresę Tyman, brata Krystiana (1674)
—  Za + Marię Słupny (od kuzynki Marii i Jana Kajzar z rodziną)
—  Za + matkę Marię Słupny (od syna z rodziną 1052)
17.00 —  Za ++ rodziców Jana i Teresę Mojeścik (781)
—  Za + Jadwigę Michałek (od róży Jadwigi Juroszek)

Czwartek, 20 grudnia Iz 7,10-14; Łk 1,26-38
6.40  —  Za ++ rodziców Marię i Stanisława Worek (644)
—  Za + Józefa Juroszek (od rodziców Sikora, Dziergas i Kędzior)
—  Dziękczynna w rocznicę ślubu Magdaleny i Grzegorza Gazur z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie dla dzieci (94)
15.30 —  Za + babcię Marię Słupny (od wnuczki Edyty z rodziną)
—  Za + Jadwigę Michałek (od Marii i Zdzisława Ligockich)
19.00 —  O uzdrowienia duchowe i fizyczne

Piątek, 21 grudnia Pnp 2,8-14 albo So 3,14-18a; Łk 1,39-45 ALBO: Ml 3,1-4; 4,5-6; Łk 1,57-66
6.40  —  W int. pracowników leśnych z Bukowca
—  Za + Marię Słupny (od Andrzeja i Beaty Marekwica z rodziną)
—  Za + Jadwigę Brączek-Siedloczek (od brata Michała 223)
17.00 —  Za + Annę Haratyk, ++ dziadków z obu stron (1029)
—  Za + Jadwigę Michałek (od wnuka Jakuba z żoną J14)
—  W int. pracowników Leśnictwa Olza

Sobota, 22 grudnia 1Sm 1,24-28; Łk 1,46-56
7.00  —  Za ++ rodziców Zuzannę i Jana Juroszek, Jadwigę i Jana Suszka (1511)
—  Za ++ rodziców Jana i Jadwigę Kawulok oraz krewnych z obu stron (1262)
—  Za + Marię Słupny (od rodziny Biernat z Kamesznicy)
17.00 —  Za + ojca Józefa Jałowiczor (od syna z rodziną 1373)
—  Nabożeństwo za wstawiennictwem św. Charbela

Niedziela, 23 grudnia 4 NIEDZIELA ADWENTU Mi 5,1-4a; Hbr 10,5-10; Łk 1,29-45
7.00  —  Za + Antoniego Janoszek w 2 r.śm. (669)
8.30  —  Za + Martę Kukuczka (od rodzin Borusiak i Hubka)
10.00 —  Za + Marię Słupny (od rodzin Legierski, Pawlusiński, Białozor i Śleziak)
—  Za + Marię Szczypka (od wychowanków rocznika 1980)
11.30 —  Dziękczynna w 15 rocznicę ślubu Marii i Rafała Galik, 40 rocznicę urodzin męża z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę św. Józefa dla dzieci (1618)
—  Za + ks. Prałata Jerzego Patalonga (od parafian z placu Miki)
16.30 —  Za + Gerarda Labrygę (od parafian z Mikszówki)

Intencje 9-16 grudnia

Niedziela, 9 grudnia 2 NIEDZIELA ADWENTU Ba 5,1-9; Flp 1,4-6.8-11; Łk 3,1-6
7.00  —  Za + Helenę Juroszek (od Krystyny i Pawła Kajzar)
8.30  —  Za żywych i ++ z róży Anny Bury (108)
—  Za + Franciszka Zogatę (od rodziny Juroszek, Adamek i Łupieżowiec)
10.00 —  Za żywych i ++ z róży Anny Gazurek (386)
—  Za + Antoniego Waszut (od sąsiadów Zogata i Gburek)
11.30 —  Za + Zbigniewa Sikorę (od Jana Łacek z rodziną)
—  Za ++ z rodziny Annę i Edmunda Janiszewskich
—  Chrzest: Filip Kukuczka, Mateusz Józef Banasik, Maksymilian Stec
16.30 —  Za + Mariolę Stańko (od pracowników Gminnego Zespołu d.s. Oświaty w Istebnej)

Poniedziałek, 10 grudnia Iz 35,1-10; Łk 5,17-26
6.40  —  Za + siostrę Martę Legierską (704)
—  Za ++ rodziców Annę i Pawła Łacek, brata Piotra (368)
17.00 —  Za ++ Annę i Antoniego Czepczor (965)
—  Za + Jakuba Gazurka (od Agaty z rodziną)

Wtorek, 11 grudnia Iz 40,1-11; Mt 18,12-14
6.40  —  Za żywych i ++ z Apostolstwa Dobrej Śmierci (1003)
—  Za + Rudolfa Pilch (765)
—  Za ++ Józefa Karch i Henryka Bury (545)
17.00 —  Za ++ rodziców Jadwigę i Antoniego Juroszek, siostrę Marię (933)
—  Za + Antoniego Waszut (od Pawła Skurzok z żoną)

Środa, 12 grudnia Iz 40,25-31; Mt 11,28-30
6.40  —  Za ++ ojca Oskara Brak, teściów Annę i Józefa Haratyk (97)
—  Za + Antoniego Waszuta (od kuzycki Barbary z rodzinami)
—  Za + ks. Prałata Jerzego Patalonga (od Parafian z placu Miki)
17.00 —  Za ++ rodziców Bielesz i Kajzar, + syna Bogusława Kajzar (679)
—  Za + Martę Kukuczka (od siostrzeńca Andrzeja z rodziną)

Czwartek, 13 grudnia Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy Iz 41,13-20; Mt 11,11-15
6.40  —  Za + matkę Martę Smuga w 3 r.śm. (481)
—  Za + Marię Słupny (od sąsiadów Czepczor)
—  Za ++ rodziców Michała i Martę Kuczera, mężów Stanisława Bury i Antoniego Bestwina, brata Andrzeja (841)
15.30 —  Za + Antoniego Waszut (od rodziny Urbaczka z Byrtów)
—  Za + Martę Kukuczka (od rodzin Żądło i Krausel)

Piątek, 14 grudnia Wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła Iz 48,17-19; Mt 11,16-19
6.40  —  Za + Antoniego Waszut (od kuzyna Janka z rodziną z Koniakowa)
—  Za + Martę Kukuczka (od sąsiadów)
17.00 —  Dziękczynna w 18 urodziny Aleksandry Kobielusz z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego (661)
—  Za + Helenę Suszka (od kuzynki z rodziną 114)
—  O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie dla syna, córki, wnuków i prawnuczek (519)

Sobota, 15 grudnia Syr 48,1-4.9-11; Mt 17,10-13
7.00  —  Za + Antoniego Waszut (od chrześciaków Zogata)
—  Za + Martę Kukuczka (od córki z rodziną)
—  Za + babcię Marię Słupny (od wnuczki Ani z mężem)
17.00 —  Chrzty: Mateusz Józef Banasik; i roczki: Laura Maria Małyjurek, Bartłomiej Szafran, Maja Kolonko

Niedziela, 16 grudnia 3 NIEDZIELA ADWENTU. Niedziela „Gaudete” So 3,14-18a; Flp 4,4-7; Łk 3,10-18
7.00  —  Za ++ Jana i Helenę Małyjurek, brata Kazimierza (408)
8.30  —  Za żywych i ++ z róży Zuzanny Gazur (19)
—  Za ++ rodziców Marię i Franciszka Kohut, braci Franciszka i Antoniego Kohut
10.00 —  Za + Mariolę Stańko (od dyreksji i grona pedagogicznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Istebnej)
—  Za + Martę Kukuczka (od rodziny Kawuloków z Jaworzynki)
—  Dziękczynna w 18 urodziny Wiktorii Miszta z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie (95)
11.30 —  Za ++ rodziców Marię i Władysława Juroszek (od synów 769)
16.30 —  Za + brata Adama Kawulok (53)

Intencje 2-9 grudnia

Niedziela, 2 grudnia 1 NIEDZIELA ADWENTU Jr 33,14-16; 1Tes 3,12 – 4,2; Łk 21,25-28.34-36
7.00  —  Za + Mariolę Stańko (od rodzin Juroszek i Kukuczka)
8.30  —  Za + męża Jana Kukuczkę w 5 r.śm. (797)
—  W int. imienników św. Andrzeja
10.00 —  Za + syna Andrzeja w 16 r.śm. (861)
—  Za + Martę Kukuczka (od Danuty i Teresy)
11.30 —  Za ++ Franciszka Bury w r.śm., Józefa Waszut i dusze w czyśćcu cierpiące (579)
—  Za ++ Władysławę Kałążną, syna Stanisława i ++ z rodziny (1199)
—  Chrzest: Michalina Marta Grobosz
16.30 —  Za + Stanisława Janoszek (od Stanisławy i Ryszarda z rodzinami 646)
—  Chrzest: Wiktor Franciszek Stańko

Poniedziałek, 3 grudnia Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera Iz 2,1-5; Mt 8,5-11
6.40  —  Za ++ dziadków Marię i Jana Wawrzacz (296)
—  Za ++ Wandę i Antoniego Suszka (60)
—  Za + Krystynę Kożdoń (od córki Ewy)
17.00 —  Za + Marię Małyjurek (965)
—  Za ++ Zuzannę i Jana Kohut, Marię i Pawła Dragon (616)

Wtorek, 4 grudnia Iz 11,1-10; Łk 10,21-24
6.40  —  Za ++ rodziców Franciszka i Joannę Mojeścik oraz o Boże błogosławieństwo dla Barbary (450)
—  Za + Jana Legierskiego (902)
9.00  —  Za żywych i ++ z górników z naszej parafii
17.00 —  Do Tronu Bożego za + Andrzeja Szymańskiego, najbliższych, w int. dziękczynnej, błagalnej i przebłagalnej (722)
—  Za + Jakuba Gazurka (od Władysława Małyjurek z rodziną)

Środa, 5 grudnia Iz 25,6-10a; Mt 15,29-37
6.40  —  Za + mamę Marię Gorzołka, brata Henryka (1535)
—  Za + Marię Bury (145)
—  Za ++ rodziców Marię i Władysława Peciak (1691)
17.00 —  Za ++ Edwarda i Teresę Widera (790)
—  Za + ojca Józefa Czepczor oraz Rudolfa Pilch (od syna Bolesława z Katarzyną 765)

Czwartek, 6 grudnia Wspomnienie dow. św. Mikołaja, biskupa Iz 26,1-6; Mt 7,21.24-27
6.40  —  Za ++ męża Jana Legierskiego, rodziców Jerzego i Annę Jałowiczor (815)
—  Za + Andrzeja Kuczerę (1670)
—  Za + Marię Golik zd. Juroszek (od rodziny Probosz z Andziołówki)
15.30 —  Dziękczynna z prośbą o obfitość Bożych łask i darów w posłudze kapłańskiej Księdza Proboszcza Tadeusza w dniu urodzin
—  Za + Ewę Kukuczka (861)
—  Za + Bogdana Krzystek (714)

Piątek, 7 grudnia Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła Iz 29,17-24; Mt 9,27-31
6.40  —  Za + ojca Jana Mańda (417)
—  Za + Hildegardę Jewuła, Władysławę Kierońską, za ++ z rodzin Jewuła, Kieroński, Witkowski i Dec (483)
17.00 —  Za + Wiesławę Szulską (861)
—  Dziękczynna w 18 urodziny Mateusza Kaczmarzyk (145)
—  Nabożeństwo do NSPJ
19.00 —  Dziękczynna w 60 urodziny Marii i Haliny z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny (1094)
19.45-7.00 —  Adoracja nocna Najświętszego Sakramentu

Sobota, 8 grudnia UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP Rdz 3,9-15; Ef 1,3-6.11-12; Łk 1,26-38 (tom VI)
7.00  —  Za ++ Anielę i Jana Legierskich (631)
—  Za ++ Marię i Zuzannę Kukuczka (104)
9.00  —  Za żywych i ++ z Apostolstwa Dobrej Śmierci
17.00 —  Za ++ rodziców Danutę i Józefa Wałach, brata Rafała i ++ z rodziny (J270)
—  Za + męża Antoniego Kaczmarzyk (519)

Niedziela, 9 grudnia 2 NIEDZIELA ADWENTU Ba 5,1-9; Flp 1,4-6.8-11; Łk 3,1-6
7.00  —  Za + Helenę Juroszek (od Krystyny i Pawła Kajzar)
8.30  —  Za żywych i ++ z róży Anny Bury (108)
—  Za + Franciszka Zogatę (od rodziny Juroszek, Adamek i Łupieżowiec)
10.00 —  Za żywych i ++ z róży Anny Gazurek (386)
—  Za + Antoniego Waszut (od sąsiadów Zogata i Gburek)
11.30 —  Za + Zbigniewa Sikorę (od Jana Łacek z rodziną)
—  Za ++ z rodziny Annę i Edmunda Janiszewskich
—  Chrzest: Filip Kukuczka, Mateusz Józef Banasik, Maksymilian Stec
16.30 —  Za + Mariolę Stańko (od pracowników Gminnego Zespołu d.s. Oświaty w Istebnej)

Intencje 25 listopada – 1 grudnia

Niedziela, 25 listopada UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRóLA WSZECHŚWIATA Dn 7,13-14; Ap 1,5-8; J 18,33b-37
7.00  —  Za żywych i ++ z róży Anny Legierskiej (815)
8.30  —  Dziękczynna w 18 rocznicę ślubu Anny i Piotra Suszka z prośbą o dary Ducha Świętego dla dzieci (797)
—  Dziękczynna w 75 rocznicę urodzin męża Józefa z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i św. Józefa, oraz zdrowie (794)
10.00 —  Za + ks. Prałata Jerzego Patalonga (od placów Poloki, Wojtosze i Szarce)
—  Za + Jakuba Gazurka (od Małgorzaty i Piotra Bury oraz pracowników tartaku)
11.30 —  Dziękczynna w 80 urodziny Anny Haratyk z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie (7)
—  Dziękczynna w 40 rocznicę urodzin córki Anety Kurek z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie (22)
16.30 —  Za + Helenę Juroszek (od siostry Marty)

Poniedziałek, 26 listopada Ap 14,1-3.4b-5; Łk 21,1-4
7.00  —  Za + Jakuba Gazurka (od szwagra z Jaworzynki z rodzinami Haratyk, Małyjurek i Skraba)
—  Za + Jakuba Gazurka (od Krystyny z mężem 926)
17.00 —  Za ++ rodziców Teresę i Franciszka Poloczek (1502)
—  Za + swata Jana Kawuloka (123)

Wtorek, 27 listopada Ap 14,14-20; Łk 21,5-11
7.00  —  Za + Jakuba Gazurka (od Świeckiej Rodziny Franciszkańskiej)
—  Za + Martę Kukuczka (od syna Jerzego z rodziną)
17.00 —  Za ++ matkę Mieczysławę, teścia Czesława, ++ z rodziny (1052)
—  Za + Helenę Juroszek (od rodziny Bieniek 56)

Środa, 28 listopada Ap 15,1-4; Łk 21,12-19
7.00  —  Za ++ Antoniego i Jana Michałek (1338)
17.00 —  Za ++ Bronisławę, Jana Juroszek, siostry i braci (926)
—  Za ++ rodziców Zuzannę i Antoniego Karch (1108)

Czwartek, 29 listopada Ap 18,1-2.21-23; 19,1-3.9a; Łk 21,20-28
7.00  —  Za + Jakuba Gazurka (od Elżbiety z dziećmi)
—  Za + Martę Kukuczka (od siostry Jadwigo z rodziną)
15.30 —  Za ++ Jana Kawulok w 12 r.śm., żonę Marię, córkę Teresę, ++ rodzeństwo (960)
—  Za + matkę Joannę Baron w r.śm. (584)

Piątek, 30 listopada ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA, APOSTOŁA Iz 49,1-6 albo Rz 10,9-18; Mt 4,18-22 (tom VI)
7.00  —  Dziękczynna w 40 rocznicę urodzin Andrzeja Łupieżowiec z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie dla całej rodziny (93)
—  Za + Jakuba Gazurka (od Pawła Kajzar, mamy i babci)
17.00 —  Za + Andrzeja Kukuczkę (od chrzestnej 589)
—  Za ++ Józefa Gazurka w 18 r.śm. i wujka Władysława Bury (915)
—  Za + ciocię Helenę Juroszek (1264)

Sobota, 1 grudnia Ap 22,1-7; Łk 21,34-36
7.00  —  Za żywych i ++ z Żywego Różańca (761)
—  Za + Antoniego Bielesz w 2 r.śm. (898)
—  Za + Jakuba Gazurka (od syna Bogdana z rodziną)
—  Nabożeństwo maryjne
17.00 —  Za + matkę Marię Zawada i dziadków (1155)

Niedziela, 2 grudnia 1 NIEDZIELA ADWENTU
7.00  —  Za + Mariolę Stańko (od rodzin Juroszek i Kukuczka)
  8.30 — Za + męża Jana Kukuczkę w 5 r.śm. (797)
—  W int. imienników św. Andrzeja
10.00 — Za + syna Andrzeja w 16 r.śm. (861)
         — Za + Martę Kukuczka (od Danuty i Teresy)
11.30 — Za ++ Franciszka Bury w r.śm., Józefa Waszut oraz dusze w czyśćcu cierpiące (579)
         — Za + Władysławę Kałążną, syna Stanisława i ++ z rodziny (1199)
Chrzest: Michalina Marta Grobosz
16.30 — Za + Stanisława Janoszek (od Stanisławy i Ryszarda z rodzinami 646)
Chrzest: Wiktor Franciszek Stańko

Intencje 18-25 listopada

Niedziela, 18 listopada 33 NIEDZIELA ZWYKŁA Dn 12,1-3; Hbr 10,11-14.18; Mk 13,24-32
7.00  —  Za żywych i ++ z róży Teresy Michałek (543)
8.30  —  Za żywych i ++ z róży Anny Bury (108)
—  Dziękczynna w 25 rocznicę ślubu Jadwigi i Józefa Kukuczka z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie dla dzieci (889)
10.00 —  Za żywych i ++ z róży Teresy Marekwica (723)
—  Za + Pawła Małyjurek w 30 dzień po śmierci
11.30 —  Za + ks. Prałata Jerzego Patalonga (od parafian z placu Burowie)
—  Za ++ rodziców Marię i Władysława Juroszek (od synów 769)
16.30 —  Za ++ Michała i Adama Juroszek, ++ rodziców Annę i Antoniego (884)

Poniedziałek, 19 listopada Ap 1,1-4; 2,1-5a; Łk 18,35-43
7.00  —  Za + Jadwigę Byrtus (od współpracownicy z Izby Porodowej)
—  Za + Helenę Juroszek (od swata Bolesława z Jaworzynki)
17.00 —  Za dusze w czyśćcu cierpiące
—  Za ++ rodziców Helenę i Antoniego Gazurek (91)

Wtorek, 20 listopada Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera Ap 3,1-6.14-22; Łk 19,1-10
7.00  —  Za + Jakuba Gazurka (od kuzynki Marii i Jana Kajzar z rodziną)
—  Za + Kazimierza Hawliczek w 15 r.śm. (1338)
17.00 —  Za + Zuzannę Legierską (242)
—  Dziękczynna w 16 rocznicę urodzin Damiana Kubica z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego (1683)

Środa, 21 listopada Wspomnienie Ofiarowania NMP Ap 4,1-11; Łk 19,11-28
7.00  —  Za ++ Marię i Jana Turek (1262)
—  Za + Jakuba Gazurka (od Teresy Wawrzacz i całej rodziny Wawrzacz K297)
17.00 —  Za + szwagra Janusza Podlasińskiego (840)
—  Za ++ dziadków Zuzannę i Jana Probosz, ++ z rodziny Probosz (675)
—  Za ++ Zbigniewa Macoszka, Jerzego Kuczerę i ++ z rodziny (564)

Czwartek, 22 listopada Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy Ap 5,1-10; Łk 19,41-44
7.00  —  Za + Jakuba Gazurka (od bratanka Henryka z rodziną)
—  Za + Martę Kukuczka (od siostry Ewy z rodziną)
15.30 —  Za ++ rodziców Antoniego i Jadwigę Juroszek, siostrę Marię (639)
—  Za + Danutę Legierską (od rodziny Bury 805)
—  Nabożeństwo za wstawiennictwem św. Charbela

Piątek, 23 listopada Ap 10,8-11; Łk 19,45-48
7.00  —  Za + Jakuba Gazurka (od rodziny Leżańskich)
—  Za + Martę Kukuczka (od rodziny Łacek, Koniaków Wołowa)
—  Za + Pawła Legierskiego w 30 dzień po śmierci (J8)
17.00 —  Za dusze w czyśćcu cierpiące
—  Za ++ ojca Jana Juroszek i trzech braci (867)
—  Za ++ z rodzin Marekwica, Waszut i Bestwina (1327)

Sobota, 24 listopada Wspomnienie śś. męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy Ap 11,4-12; Łk 20,27-40
7.00  —  Za ++ Józefa i Teresę Kaczmarzyk, brata Jana (99)
—  Za ++ Józefa i Martę Sikora (404)
—  Za + ojca Jana Kliś, ++ dziadków (1558)
17.00 —  Za ++ rodziców Antoniego i Stefanię Kukuczka (1121)
—  Dziękczynna w rocznicę ślubu Anny i Tadeusza Legierskich z prośbą o Boże błogosławieństwo dla syna (1309)

Niedziela, 25 listopada UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRóLA WSZECHŚWIATA Dn 7,13-14; Ap 1,5-8; J 18,33b-37
7.00  —  Za żywych i ++ z róży Anny Legierskiej (815)
8.30  —  Dziękczynna w 18 rocznicę ślubu Anny i Piotra Suszka z prośbą o dary Ducha Świętego dla dzieci (797)
—  Dziękczynna w 75 rocznicę urodzin męża Józefa z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i św. Józefa, oraz zdrowie (794)
10.00 —  Za + ks. Prałata Jerzego Patalonga (od placów Poloki, Wojtosze i Szarce)
—  Za + Jakuba Gazurka (od Małgorzaty i Piotra Bury oraz pracowników tartaku)
11.30 —  Dziękczynna w 80 urodziny Anny Haratyk z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie (7)
—  Dziękczynna w 40 rocznicę urodzin córki Anety Kurek z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie (22)
16.30 —  Za + Helenę Juroszek (od siostry Marty)