Ogłoszenia

OGŁOSZENIA 03.10.2022 – 09.10.2022

 1. Dziś przypada 27 niedziela zwykła. Panie dodaj nam wiary! – ta prośba uczniów jest wielką, gorliwą i pełną nadziei modlitwą. Trzeba więc, aby była także naszym błaganiem kierowanym do Pana Boga.
 2. Kolekta z dzisiejszej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.
  Za złożone ofiary serdecznie Bóg zapłać.
 3. Liturgiczne obchody tygodnia:
  a) we wtorek – wspomnienie Świętego Franciszka z Asyżu
  b) w środę – wspomnienie Świętej Faustyny Kowalskiej, dziewicy
  c) w piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
 4. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Modlimy się o nowe powołania do służby w Kościele.
 5. W czwartek na Mszę świętą o godz. 15.30 zapraszamy dzieci. Po Mszy świętej i różańcu spotkanie Dzieci Maryi i ministrantów. O godzinie 15.00 siostra Marietta poprowadzi śpiew.
 6. W piątek o godz. 16.00 adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie i spowiedź święta.
  Do spowiedzi o godz. 16.00 zapraszamy uczniów z klas 7a i 7b. Proszę rodziców o dopilnowanie swoich dzieci.
  Na Mszę świętą o godz. 19.00 zapraszamy młodzież a zwłaszcza uczniów klas ósmych, przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania.
 7. W piątek na Mszę świętą o godz. 17.00 i różaniec zapraszam rodziców i dzieci przygotowujące się do pierwszej spowiedzi i pierwszej Komunii świętej. Będzie poświęcenie różańców a potem spotkanie w Kościele.
 8. Ze względów bezpieczeństwa prosimy nie parkować samochodów na drodze gminnej między cmentarzami. Samochody można parkować za cmentarzem, wokół kościoła, na parkingu przed domem pogrzebowym i Pod Grapą.