Ogłoszenia

 1. Dziś przypada 33 niedziela zwykła. Liturgia ostatnich dni roku kościelnego, przypomina o przemijalności ziemskiego życia i rzeczach ostatecznych człowieka. Koncentrujemy uwagę na powtórnym przyjściu Chrystusa w dniu paruzji. Każdy udział w Eucharystii jest wyglądaniem naszego Odkupiciela.
  Modlimy się dzisiaj w intencji Księdza Biskupa Romana Pindla z okazji przypadających imienin.
  Gościmy w naszej parafii kleryków naszego Seminarium Duchownego w Krakowie, modlimy się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
 2. Kolekta z dzisiejszej niedzieli będzie przeznaczona na budowę Domu Księży Emerytów w Andrychowie. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać.
 3. Liturgiczne obchody tygodnia:
  1. we wtorek – wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera
  2. w środę – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny. Jest to dzień imienin Księdza Biskupa Janusza Zimniaka
  3. w czwartek – wspomnienie Św. Cecylii, dziewicy i męczennicy
  4. w sobotę – wspomnienie Świętych męczenników Andrzeja Dung – Lac, prezbitera i Towarzyszy
 4. Zapraszamy dzieci na Mszę św. szkolną w czwartek o godz. 15.30.
 5. Rekolekcje dla Rodziny Bł. Edmunda odbędą się w dniach 20-22 listopada w naszym kościele. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków.
 6. Za tydzień młodzież przygotowująca się do Bierzmowania będzie przeżywać rekolekcje ewangelizacyjne. W związku z tym nie będzie spotkania modlitewnego dla młodzieży w piątek. Rodziców, nie tylko uczestników rekolekcji, zapraszamy na wspólne spotkanie ze świadectwem i modlitwą przeciw zagrożeniom czyhającym na młode pokolenie w sobotę o godz. 19.00 w naszym kościele.