Ogłoszenia

 1. Dziś 25 niedziela zwykła. Pan Bóg powierzył nam dobra tego świata. On jest dawcą wszystkich darów i chce, żebyśmy w dużych i małych sprawach obchodzili się z nimi właściwie. Przed Stwórcą będziemy musieli kiedyś zdać rachunek ze swojego życia, podejmowanych czynów, obowiązków i zadań. 
 2. Kolekta z dzisiejszej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Po Mszy św. zostanie zebrana ofiara na Fundację Św. Antoniego z Ustronia.  Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać.
 3. Liturgiczne obchody tygodnia:
  1. w poniedziałek – wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny, prezbitera
  2. we wtorek – święto Rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego w Bielsku – Białej
  3. w piątek – wspomnienie Św. Wincentego a Paulo, prezbitera
  4. w sobotę – wspomnienie Św. Wacława, męczennika. W tym dniu odbędzie się doroczna pielgrzymka rodzin oraz wspólnot Domowego Kościoła naszej diecezji do Kalwarii Zebrzydowskiej.
 4. Wspólnota Ogień Boży zaprasza na spotkanie modlitewne w poniedziałek o godz. 19.30.
 5. W czwartek zapraszamy dzieci na Mszę św. szkolną o godz. 15.30, po Mszy św. spotkanie ministrantów i Dzieci Maryi.
 6. Młodzież zapraszamy na spotkanie modlitewno – dyskusyjne w piątek o godz. 19.00.
 7. Ze względu na brak chętnych nie będzie pielgrzymki do Lichenia. Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Głogówku i Sanktuarium Św. Jacka w Kamieniu będzie 26 października. Zapisy wraz z zaliczką 40 zł. przyjmuje p. Anna Stachurek. 
 8. Są jeszcze wolne miejsca na kurs przedmałżeński w dniach 6-7 października w ośrodku Emaus w Koniakowie. Zapraszamy narzeczonych, którzy planują ślub w tym, bądź w pierwszej połowie przyszłego roku.