Ogłoszenia

 1. Dziś ostatnia niedziela października. Obchodzimy rocznicę poświęcenia kościoła własnego. Dziękujemy Bożej Opatrzności za nasz Boży Dom. Dobremu Bogu polecamy budowniczych, fundatorów i ofiarodawców naszej świątyni. Dla żyjących wypraszamy Boże błogosławieństwo, dla zmarłych prosimy o dar nieba. 
 2. Kolekta z dzisiejszej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać.
 3. Liturgiczne obchody tygodnia:
  1. w środę: Święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Modlimy się w intencji Księdza Biskupa Seniora Tadeusza Rakoczego i naszego Księdza Proboszcza Tadeusza
  2. w niedzielę: Uroczystość Wszystkich Świętych
 4. Zapraszamy na adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w piątek od godz. 16.00–17.00. Modlimy się w ciszy za osoby konsekrowane, o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, w czasie adoracji będzie okazja do spowiedzi św.
 5. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe:
 6. Zapraszamy na adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w piątek od godz. 16.00–17.00. Modlimy się w ciszy za osoby konsekrowane, o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, w czasie adoracji będzie okazja do spowiedzi św.
 7. Dodatkowe Msze niedzielne dzisiaj o godz. 15.00, za tydzień w uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 14.30.
 8. Dodatkowy czas spowiedzi św. w konfesjonale odległościowym w salce za kancelarią w tym tygodniu w czwartek od 17.00 do 18.00 i w sobotę od 8.00 do 9.00.
 9. Zapraszamy się do włączenia się w sztafetę postną – można się wpisywać na afiszu przy krzyżu.
 10. Kartki na zalecki za zmarłych dostępne są w kościele przy wejściu.