Intencje

Sobota, 24 października Ef 4,7-16; Łk 13,1-9
7.00  —  Za + Martę Juroszek, ++ rodziców Jana i Annę Probosz (903)
—  Za + Antoniego Michałka (od przyjaciół z Leszna)
17.00 —  Dziękczynna w rocznicę ślubu Magdaleny i Patryka Pilch z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie (1502)
—  Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Walerii i Janusza Zawada z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny (807)
—  Za + Jadwigę Bury w 100 rocznicę urodzin (805)
—  Różaniec za matki oczekujące potomstwa

Niedziela, 25 października ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO Iz 56,1.6-7; Ps 122; Ef 2,19-22; Łk 19,1-10
7.00  —  Za żywych i ++ z róży Teresy Michałek
8.30  —  Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla córki Katarzyny z okazji urodzin (981)
—  Za żywych i ++ z róży Anny Bury (108)
10.00 —  Za + Józefa Łupieżowca (od Antoniego i Anny Łupieżowiec oraz siostry Heleny Wiszczor)
11.30 —  O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i zdrowie
—  Dziękczynna w 45 rocznicę ślubu Marii i Antoniego z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie (623)

15.00 —  Za dusze w czyśćcu cierpiące

16.00 —  Różaniec o ewangelizację świata
16.30 —  Dziękczynna w rocznicę ślubu Magdaleny i Grzegorza Gazur z prośbą o Boże błogosławieństwo dla dzieci (94)

Poniedziałek, 26 października Ef 4,32 – 5,8; Łk 13,10-17
7.00  —  Za ++ szwagrów
—  Za + Antoniego Michałka (od przyjaciół z Leszna)
17.00 —  Za + ciocię Teresę Łacek i zięcia Marcina Bienię (361)
—  Za ++ ojca Antoniego Kobielusza w 13 r.śm. i matkę Helenę (102)
—  Różaniec za strapionych

Wtorek, 27 października Ef 5,21-33; Łk 13,18-21
7.00  —  Za + Antoniego Juroszka w r.śm. (970)
—  Za + mamę Marię Janoszek w 5 r.śm. (646)
17.00 —  Za + ojca Pawła Kukuczkę z żoną Małgorzatą (816)
—  Za ++ rodziców Helenę i Antoniego Kobielusz (224)
—  Różaniec o odnowę moralną

Środa, 28 października ŚWIĘTO ŚŚ. APOSTOŁóW SZYMONA I JUDY TADEUSZA Ef 2,19-22; Łk 6,12-19 (tom VI)
7.00  —  W int. parafian od Kulonka
—  Za + Antoniego Michałka (od rodziny Kohut z Koniakowa)
17.00 —  Za ++ rodziców Joanny i Franciszka Mojeścik (450)
—  Za ++ dziadków Jadwigę i Emila Rychły (150)
—  Różaniec o zwycięstwo nad złem

Czwartek, 29 października Ef 6,10-20; Łk 13,31-35
7.00  —  Za + wujka Antoniego Michałka (od bratanka z rodziną z Jastrzębia Zdroju)
—  Za + brata Józefa Michałka (od siostry Stanisławy Urbaczka)
15.30 —  Za + męża Henryka w 7 r.śm., ++ rodziców Mrozek, Przybyła, + brata Janka, + Stanisława Ruckiego (1362)
—  Dziękczynna w 13 rocznicę ślubu Olgi i Huberta Kukuczka z prośbą o Boże błogosławieństwo dla dzieci (861)
—  Różaniec dzieci za babcie i dziadków

Piątek, 30 października Flp 1,1-11; Łk 14,1-6
7.00  —  Za ++ Zuzannę i Józefa Łupieżowiec, ++ rodziców Bury (503)
—  Za + Antoniego Michałka (od rodziny Wałach z Krzyżowej)
17.00 —  Za + mamę Marię Król w 10 r.śm. (737)
—  Za ++ męża Jana Haratyka, syna Mariana (541)
—  Za + Marię Chotyniecką w 30 dzień po śmierci
—  Różaniec za porzucających Kościół

Sobota, 31 października Flp 1,18b-26; Łk 14,1.7-11
7.00  —  Za + Antoniego Michałka (od członków Koła nr 1 Towarzystwa Charytatywnego św. o. Pio z Czechowic-Dziedzic
12.00 —  Dziękczynna w 90 urodziny Stanisławy Majeranowskiej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie (11)
17.00 —  Za ++ Helenę i Józefa Kaczmarzyk (111)
—  Za ++ męża Franciszka Łupieżowca i rodziców z obu stron (20)
—  Chrzest: Emilia Anna Marekwica
—  Różaniec za młodzież

Niedziela, 1 listopada UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH Ap 7,2-4.9-14; 1J 3,1-3; Mt 5,1-12a (tom VI)
7.00  —  Dziękczynna za urodzaje: Kohuty
—  Za ++ rodziców Jadwigę i Jana Suszka, dziadków Suszka i Szkawran (796)
8.30  —  Dziękczynna za urodzaje: Zagroń, domy nad Olzą
10.00 —  Za ++ rodziców Marię i Franciszka Michałek, brata Bronisława, Piotra Białoń, dziadków i krewnych z rodzin Michałek i Maczichin
11.30 —  Za + męża Józefa Kobielusza w r.śm., rodziców Juroszek, Kobielusz, brata Jana, siostrę Zuzannę (374)
—  Za + Wiesławę Szulską (123)
14.30 —  Za dusze w czyśćcu cierpiące
15.30 —  Nabożeństwo za zmarłych (modlitwa stacji z procesji na cmentarz i zalecki)
16.30 —  Za + Antoniego Michałka (od Danuty i Łukasza Konarzewskich)