Intencje

Piątek, 15 marca Ez 18,21-28; Mt 5,20-26
7.00  —  Za ++ kapłanów Henryka, Jana, Remigiusza i Alberta (970)
—  Za + Stanisława Głód (od Pauliny i Krzysztofa Legutko z dziećmi)
—  Za ++ Marię i Józefa Niesłanik (888)
17.00 —  Droga Krzyżowa z Kazaniem Pasyjnym
18.00 —  Za + Józefa Juroszek (od syna Marka z rodziną 82)
—  Za ++ rodziców Marię i Józefa Motyka, brata Stanisława, rodziców Marię i Antoniego Kawulok, brata Jerzego (13)
—  Za + Konrada Kamuzela (od wnuczki Sylwii z rodziną 916)

Sobota, 16 marca Pwt 26,16-19; Mt 5,43-48
7.00  —  Za + Stanisława Głód (od rodziny z Połomia)
—  Za + ojca Józefa Gazurek w 3 r.śm. (1373)
—  Za ++ rodziców Pawła i Jadwigę Łupieżowiec (22)
18.00 —  Chrzty: Anastazja Anna Czepczor, Wiktoria Barbara Kajzar; i roczki: Monika Fojtuch (b), Kacper Bury
—  Za ++ rodziców Józefa i Alojzję Marekwica, brata Antoniego (148)
—  Za ++ Józefa, Alojzję i Antoniego Marekwica (1001)

Niedziela, 17 marca 2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU Rdz 15,5-12.17-18; Flp 3,17 – 4,1 albo 3,20 – 4,1; Łk 9,28b-36
7.00  —  Za + Kazimierza Juroszka (od pracowników CPN Istebna)
8.30  —  Za ++ Marię i Józefa Haratyk, ++ z rodziny, szwagra Jana (858)
10.00 —  Za + Stanisława Głód (od cioci Genowefy Ogorzałek z mężem)
—  Za + Jana Juroszka (od córki Katarzyny z rodziną)
—  O Boże błogosławieństwo dla rzemieślników, pracodawców i pracowników z Trójwsi oraz ich rodzin
11.30 —  Dziękczynna w 80 urodziny Anny Szecówka z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie dla rodziny (1318)
—  Za + Wiesławę Szulską z okazji urodzin (123)
—  Chrzest: Anna Julia Szalbot
16.00 —  Gorzkie Żale
16.30 —  Za + Jana Legierskiego w 5 r. śm. oraz rodziców (1482)

Poniedziałek, 18 marca Dn 9,4b-10; Łk 6,36-38
7.00  —  Za ++ rodziców chrzestnych i Tadeusza (1074)
—  Za + Stanisława Głód (od kolegi Janusza Kruczek)
—  Za + Edeltrandę Tesarczik w 30 dzień po śmierci
18.00 —  Za + brata Józefa Suszkę, ++ rodziców Marię i Franciszka (142)
—  Za ++ Jerzego Probosz i Michała Motykę (1075)

Wtorek, 19 marca UROCZYSTOŚĆ ŚW. JóZEFA, OBLUBIEŃCA NMP 2Sm 7,4-5a.12-14a.16; Rz 4,13.16-18.22; Mt 1,16.18-21.24a albo Łk 2,41-51a (tom VI)
7.00  —  Za żywych i ++ z Apostolstwa Dobrej Śmierci (1003)
—  Za + Stanisława Głód (od kolegi Janusza Kruczek)
—  Za żywych i ++ z Świeckiej Rodziny Franciszkańskiej
18.00 —  Za ++ Józefów z parafii
—  Za ++ rodziców Józefa i Teresę Kędzior, za zaginionego brata Józka (999)

Środa, 20 marca Jr 18,18-20; Mt 20,17-28
7.00  —  Za + Stanisława Głód (od Jana Kruczek)
—  Za ++ rodziców Marię i Franciszka Kawulok, rodzeństwo i syna Jacka Zawadę (776)
18.00 —  Za ++ rodziców Marię i Michała Czepczor (90)
—  Za ++ Jadwigę i Franciszka Motyka (85)
—  Za ++ dziadków Józefa Gazurek i Józefa Jałowiczor (1373)

Czwartek, 21 marca Jr 17,5-10; Łk 16,19-31
7.00  —  Za + Stanisława Głód (od kolegi Piotra Kruczek)
—  Za + Józefa Gazurek (386)
—  Za ++ teściów Mojeścik, Paulinę i Antoniego oraz pięciu synów (777)
15.30 —  Za + ojca Józefa Ruckiego (1025)
—  Za ++ Annę Kawulok, trzy Jadwigi Kaczmarzyk z rodzinami (108)
—  Za + Zofię Całka w 30 dzień po śmierci (752)
—  Droga Krzyżowa dla dzieci
19.00 —  O uzdrowienia duchowe i fizyczne

Piątek, 22 marca Rdz 37,3-4.12-13a.17b-28; Mt 21,33-43.45-46
7.00  —  Za + Pawła Małyjurek, siostry Marię i Alojzego Kukuczka (589)
—  Za + Stanisława Głód (od Władysława i Zofii Poręba z Boguszy)
—  Za + Krystynę Bury w 30 dzień po śmierci
17.00 —  Droga Krzyżowa z Kazaniem Pasyjnym
18.00 —  Za ++ rodziców Marię i Antoniego Kawulok, + brata Jerzego (1003)
—  Za ++ rodziców Marię i Jóżefa Urbaczka, siostrę Teresę i dwóch braci (J432)
—  Za ++ dziadków Ewę i Franciszka Kukuczka (1408)
—  Nabożeństwo za wstawiennictwem św. Charbela

Sobota, 23 marca Mi 7,14-15.18-20; Łk 15,1-3.11-32
7.00  —  Za + Stanisława Głód (od Hani i Józefa)
—  Za ++ Annę i Józefa Bury (875)
—  Za + Józefa Juroszka (od rodziny Kubica)
18.00 —  Za ++ Józefa Jochacy i dwie żony (1253)
—  Za + Marię Kawulok w 5 r.śm., męża Jana, córkę Teresę (960)
—  Za + Jana Grzendek w 30 dzień po śmierci (604)

Niedziela, 24 marca 3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU Wj 3,1-8a.13-15; 1Kor 10,1-6.10-12; Łk 13,1-9
7.00  —  Za + Annę Hubka (od Anny i Jerzego Kukuczka)
8.30  —  W int. Józefów z parafii
—  Dziękczynna w 40 rocznicę urodzin Beaty Matuszny z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie i szczęśliwe rozwiązanie (797)
10.00 —  Za żywych i ++ z róży Małgorzaty Bury (1234)
—  Za + Jana Juroszka (od wujka Janka i Małgosi)
11.30 —  Za + Stanisława Głód (od Wójta Gminy i pracowników Urzędu Gminy Kamionka Wielka)
—  Za ++ rodziców Jadwigę i Antoniego Gazurek (J577)
—  Chrzest: Mateusz Łukasz i Wojciech Piotr Sikora
16.00 —  Gorzkie Żale
16.30 —  Za + Jana Legierskiego w 20 r.śm., syna Krzysztofa (743)